top of page
Partneři

AC Sole na posledních závodech série „Začni s mistry“

     Pomalu se chýlí ke konci závodní aerobiková sezóna. Jako první ukončily jarní sezónu pořadatelé závodů „Začni s mistry“. Závod se konal minulý víkend v neděli  21.5.2023 v Sedlčanech.  Děvčata z  AC Sole zabojovala a přivezla dvě zlaté o ty se zasloužila pohybová sestava s názvem Monopoly kategorie 11 – 14 let. A  trio Anežka Kozelková, Nella Kabourková, Elen Kázecká v kategoriii 9 – 11 let. Jedno stříbro získala pohybová sestava 9 – 11 let s názvem Madagaskar. Zacvičila   Aneta Mašková, Kateřina Coufalová, Anežka Kozelková, Michaela Tejnorová, Adéla Kačírková, Žofie Čížková ,Nikola Bryndová, Elen Kázecká, Nella Kabourková, Viktorie Nosková, Valentina Křiváčková a Vanesa Bryndová. Dále dvě bronzové medaile: maxi tým 9 – 11 let ve složení Kateřina Coufalová, Anežka Kozelková, Michaela Tejnorová, Adéla Kačírková, Žofie Čížková a Nikola Bryndová a trio 6 – 8 let Viktorie Nosková, Valentina Křiváčková a Vanesa Bryndová. Také nevděčná bramborová medaile putovala do Písku a to v kategorii12 – 14 let trio Kristýna Volfová, Kateřina Podrová a Barbora Dragounová. Kdy jim třetí místo uteklo o necelý bod. Stejnou hodnotu měla i medaile pro duo 9 – 11 let Žofii Čížkovou a Adélu Kačírkovou. Šesté místo obsadila dvojice 12 – 14 let Sára Beranová a Julie Čížková.

Na soutěži se představila i děvčata  jednotlivkyně a to v kategorii 6 – 8 let děvčata z již zmíněné trojice Vanesa, Valentýna a Viktorie, která obsadila šesté místo. Také ve starší kategorii jednotlivkyň 9 – 11 let měl písecký klub zástupce a to Elen Kázeckou 6.místo, Michaelu Tejnorovou 7. místo a Nellu Kabourkovou 12. místo z celkových 26 závodnic.

 Na foto pohybová sestava Monopoly nahoře zleva Anna Gornická, Nikola Hřebejková, Barbora  Školaudyová, Julie Čížková, Andrea Strnadová.

Řada uprostřed zleva Sára Beranová, Barbora Dragounová, Sofie Červinská a Kristýna Volfová. Dole Kateřina Podrová

bottom of page