top of page
Partneři

Sobotní nadílka medailí pro AC Sole Písek

     V sobotu se závodnice z AC Sole Písek vydali na závody do Prahy a to hned na dvoje. V Praze Modřanech probíhal 2. ligový závod „ Žij pohybem“  a  zároveň, naštěstí také, v Praze Modřanech probíhal závod „Začni s mistry“. Je třeba pochválit pořadatele obou závodů, že se dokázali domluvit o časovém harmonogramu a sestavili je tak, že se přejezdy mezi tělocvičnami zdařilo výborně zkloubit což bohužel není samozřejmost.  Na Žij pohybem začínala nejstarší děvčata se sestavou fitness pod názvem Flash.  Získala třetí místo v lize C. Choreografii  připravila Kateřina Polanská.

Odpoledne začala opět starší děvčata. Ema Kolářová, Anna Šimíková, Sára Nosková, Monika Janovská, Kristýna Vlčková a Natálie Hřebejková, která cvičila již dopoledne (sestavu Flash) a k nim se přidala  Anna Gornická, Andrea Strnadová, Barbora Dragounová, Julie Čížková, Sára Beranová, Barbora Školaudyová,Nikol Hřebejková, Kristýna Volfová, Veronika Opelková, Kateřina Podrová. Sestavu pod názvem „Jumanji vítejte v džungli“připravila opět Kateřina Polanská. Od minulých závodů si polepšili a získali  druhé místo. Poté nastoupila mladší děvčata v choreografii

Karolíny Šarešové a Veroniky Lingánové s názvem „Coco“  Adéla Kačírková, Nikola Bryndová, Elen Kázecká, Anežka Kozelková, Žofie Čížková, Nella Kabourková,  Michaela Tejnorová, Vanesa Bryndová, Kateřina Coufalová, Valentýna Křiváčková, Viktorie Nosková. Po zlatém výkonu z tělocvičny „Začni s mistry“ je jiní rozhodčí se závodů“ Žij pohybem“ ocenili až na třetí místo. Ne že by jejich výkon byl horší, naopak .Ale každá soutěž má trochu jiná pravidla a hlavně  rozdělení věkových kategorií podle průměru věku v daném roce. A tak děvčata jsou nejmladší ve skupině.

Na závodech  Začni s mistry začínala od rána soutěž gymnastického aerobiku jednotlivců. Nejúspěšnější byla Elen Kázecká, která svou skupinu vyhrála. Úspěchem je i páté místo Nelly Kabourkové, která stejně jako Michaela Tejnorová závodili samostatně úplně poprvé. Ta samá děvčata se předvedla ještě jednou  a to Elen, Nella a Anežka Kozelková ve trojici (mini tým), která získala první místo ve své nejmladší kategorii. A ve starší kategorii jako pětička (maxi tým) se spojila Michaela, Anežka a s nimi Žofie Čížková, Adéla Kačírková a Nikola Bryndová a bylo z toho třetí místo. Pod všechny choreografie se podepsala Vendula Walterová, Michaela Čechová a Jaroslava Benešová. Kromě Míši, která se později ještě vracela zpátky, se všichni přesunuli na soutěž Žij pohybem, kde předvedli již zmíněnou sestavu Coco.  Po sestavách ATS (aerobik team show korespondují s daným tématem) přišli na řadu opět sporťáky. Od nejmladších a to: jednotlivci Elen Kázecká druhé místo, trojice- Elen , Nella a Anežka opět první místo, čtveřice – Michaela, Žofie, Adéla a Nikola,  získala druhé místo. Ve starší kategorie nad 10 let předvedla svou sestavu Kateřina Podrová a Julie Čížková a byli pátí. A jako poslední se dostala na řadu dvojice a  jednotlivci v  nejstarších kategoriích. Choreografií sester Kutějových ve dvojici zacvičila Barbora Králová a Tereza Šejnohová a získala již po druhé zlato. Stejně jako Tereza v jednotlivcích, která již okolo deváté hodiny večerní vyhrála svou kategorii a získala poslední medaili velmi úspěšného dne.

 

 

Na fotografii Jaroslavy Benešové jsou zleva nahoře choreografky Karolína Šarešová a Veronika Lingánová. Střední řada zleva Kateřina Coufalová, Anežka Kozelková, Nikola Bryndová, Žofie Čížková, Adéla Kačírková a Elen Kázecká. Řrada před zleva Michaela Tejnorová, Nella Kabourková, Vanesa Bryndová a Valentýna Křiváčková. Dole Viktorie Nosková

bottom of page