top of page
Partneři

Pro AC Sole Liga končí a prázdniny začínají

     V sobotu 11.6.2022 proběhl v Praze Modřanech poslední ligový závod skupinových sestav pod názvem „Žij pohybem“. A tudíž i závěrečné vyhodnocení ligy 2022.Přesto , že děvčata nepřivezla žádné zlato můžeme tuto sezónu považovat za velmi úspěšnou. V tak velké konkurenci a zároveň výborné připravenosti všech týmu je úspěchem dostat se na stupně vítězů. Nejlépe si vedla choreografie Kateřiny Polanské pod názvem Jumanji vítejte v džungli. Která ve čtvrtém závodě v  kategorii 11 až 14 let obsadila druhé místo, a tak to dopadlo i v ligovém hodnocení, takže 17 děvčat přivezlo  krásný stříbrný pohár do Písku.  Druhý pohár tentokrát pro třetí místo získala choreografie s názvem Coco od  Veroniky Lingánové a Karolíny Šarešové. Ve věkové kategorii 8 – 10 let ji nadšeně předvedlo všech 11 děvčat a ze čtvrtého závodu si odvezla ještě bronzové medaile. Poslední ligový závod začínal hned ráno kategoriemi fitness týmů kde si zazávodily i pražské týmy, které se vrátily zlatí z Mistrovství Evropy v Belgii. Takže obrovská konkurence pro písecký fitness tým a choreografii Kateřiny Polanské s názvem Flash. Šest děvčat dalo do svého výkonu maximum a ve čtvtém závodě získala bronzové medaile v lize C  a tento výkon je posunul na konečné páté místo v lize 2022 za pražské týmy. Tímto ligovým závodem skončila nabitá letošní sezóna aerobiku.

Všechny sestavy mohli zhlédnou diváci v pátek na „Dotkni se Písku“ . Posledním předvedením všech choreografií je závěrečná besídka v úterý od šesti hodin v písecké sportovní hale a pak už jenom zasloužený odpočinek. Ovšem pouze do letního  soustředění, kdy začne příprava na novou sezónu. A tak všem děkujeme za přízeň a přejeme krásné léto.

 

 

Na foto zleva nahoře Nikola Hřebejková, Andrea Strnadová, Barbora Školaudyová,neviděná Sára Beranová, Julie Čížková, Kristýna Volfová, Barbora Dragounová, Sofie Červinská, Anna Gornická a Kateřina Podrová

pod zleva čtyři děvčata z Flash ato Kristýna Vlčková, Natálie Hřebejková, Sára Nosková a Monika Janovská, vedle ještě Veronika Opelková.

Pod zleva Valentina Křiváčková, Nella Kabourková, Vanesa Bryndová, Kateřina Coufalová, Žofie Čížková, Michaela Tejnorová, Nikol Bryndová, Elen Kázecká, Viktorie Nosková, Adéla Kačírková a Anežka Kozelková. Dole ležící Flash zleva Anna Šimíková a Ema Kolářová.

JSNF0368.JPG
bottom of page