top of page
Partneři

Velmi úspěšná neděle

     V neděli 19.3.2023 proběhl velmi úspěšný závod pro členy AC Sole Písek. Pořadatelé závodů „Začni s mistry“ zvolili tentokrát k uspořádání závodů hlavní město. Jako vždy u typu této soutěže jsme mohli vidět jak gymnastický aerobik tak i pohybové sestavy show a stepy. První zkušenosti jako jednotlivkyně sbírala v nejmladší kategorii 6 – 8 let (NG) Vanesa Bryndová, Valentina Křiváčková a Viktorie Nosková a všechna tři děvčata zabodovala v první desítce závodnic. Společně se pak tato děvčátka předvedla v kategorii miny tým (trio) kde obsadila stříbrnou příčku.

V kategorii jednotlivci 9 – 11let (ND) získala druhé místo Michaela Tejnorová, třetí místo Elen Kázecká,a první desítku uzavřela Nella Kabourková. Stejná věková kategorie (ND), ale dua zastoupila klub a získala třetí místo Adéla Kačírková a Žofie Čížková. V mini týmech (tria ND)  skvěle zacvičila Elen Kázecká, Nella Kabourková a Anežka Kozelková a postavila se na nejvyšší stupeň. A poslední choreografie v gymnastickém aerobiku kategorie (ND) maxi týmy předvedla šestice Nikola Bryndová, Žofie Čížková, Adéla Kačírková, Michaela Tejnorová, Anežka Kozelková a Kateřina Coufalová. Porota je ohodnotila na třetí místo. Všechny choreografe věkové kategorie NG a ND připravila Michaela Čechová, Vendula Walterová. Všechna děvčata již jmenováná ke kterým se přidala ještě Aneta Mašková se sešla na závodní ploše ještě jednou. A předvedla choreografii Veroniky Lingánové a Karolíny Šarešové pod názvem Madagaskar. Porotcům se líbila a ocenili ji prvním místem v kategorii show 9,1 – 11 let.

Druhou  pohybovou sestavu show v kategorii 11,1 – 14 let připravila Kateřina Polanská a dala ji název Monopoly. Měla u porotců stejný úspěch získala zlato. Předvedla ji Sára Beranová, Andrea Strnadová,Sofie Červinská, Anna Gornická, Nikola Hřebejková,Julie Čížková, Barbora Dragounová, Kristýna Volfová a Kateřina Podrová.

Další zlatou medaili získala Sára Beranová a Julie Čížková ve dvojici (AG 12 -14 let) když skvěle zacvičila choreografii Barbory Králové a Terezy Šejnohové. Poslední medaile  úspěšného závodu měla bronzovou hodnotu. Choreografi Anny Šimíkové a Emy Kolářové předvedla Barbora Dragounová, Kristýna Volfová a Kateřina Podrová. V kategorii gymnastický aerobik mini týmy 12 – 14 let (AG).

Za úspěšnou neděli patří poděkování pořadatelům za přípravu závodů, závodnicím, choreografkám, trenérům, rodičům a také sponzorům. Městu Písek, Jihočeskému kraji a NSA (Národní sportovní agentuře)

 

Na fotce Jaroslavy Benešové  sestava Monopoly

nahoře zleva :

Sára Beranová, Andrea Strnadová,Sofie Červinská, Anna Gornická, Nikola Hřebejková a Julie Čížková,

uprostřed zleva: Barbora Dragounová a Kristýna Volfová 

a dole Kateřina Podrová.

bottom of page