top of page
Partneři

Medaile z Mladé Boleslavi

     Víkend 15 a 16. dubna strávila děvčata z AC Sole v Mladé Boleslavy, kde probíhal jeden ze závodů Mistry s Mistry. Představily se zde choreografie, jak sportovního aerobiku jednotlivci, dua , mini týmy  -tria, maxi týmy - šestice, tak i skupinové týmy show.

 AC Sole vyslalo své zástupce do nejmladší (7 - 8),  mladší (9 - 11) a starší (12 – 13) kategorie.

 V nejmladších jendnotlivcích zatím  děvčata sbírala zkušenosti ale to jim nezabránilo aby se  v konkurenci dalších 15 závodnic ztratila. A tak Vanesa Bryndová příjemně překvapila čtvrtým místem. Po jednotlivcích se  na startovní plochu připravilo  trio ve složení Vanesa Bryndová, Viktorie Nosková a Valentina Křiváčková . Děvčata se postarala o nejlepší výkon víkendu když vybojovala  krásnou druhou příčku.

Ve starší kategorii  9 – 11 let se příliš nedařilo za zmínku stojí jedině pěkné třetí místo tria Elen Kázecká (startovala i jako jednotlivec J.) Anežka Kozelková (startovala i za maxi tým MT )a Nella Kabourková ( J ).

 V kategori jednotlivců je tak silná konkurence, že se sčítají setiny bodů,  které nakonec rozhodnou pořadí. V Boleslavy závodilo v této kategorii ( 9 – 11 let ) 48 závodnic a to se vymstí i malá chyba, kterou rozhodčí zaznamená.  Choreografie gymnastického aerobiku (J.,dua, tria i MT)pro všechny mladší připravila Vendula Walterová a  Michaela Čechová. 

V této věkové kategorii předvedla děvčata také choreografii pohybové setavy show Veroniky Lingánové a Karolíny Šarešové s názvem Madagaskar a vybojovala třetí místo. Zacvičila ji již zmíněná děvčata a k nim se přidala Michaela Tejnorová (J a  MT), Žofie Čížková (duo a MT), Adéla Kačírková(duo a MT), Nikol Bryndová(MT), Kateřina Coufalová (MT) a  Aneta Mašková .

 Další sestavu typu show v kategorii (11 – 14 let) připravila Kateřina Polanská a dala ji název Monopoly. Panel rozhodčích ocenil tuto sestavu o  0 ,6 bodu méně než třetí místo a tak děvčata získala neoblíbenou bramborovou medaili.  Zacvičila Sára Beranová ( start. i jako duo) Julie Čížková (duo), Kristýna Volfová (trio), Kateřina Podrová (trio), Barbora Dragounová(trio), Sofie Červinská, Anna Gornická, Andrea Strnadová a Nikola Hřebejková.

bottom of page