top of page
Partneři

Mistry s Mistry

Ještě o jarních prázdninách vyjela děvčata z AC Sole Písek do Plzně, kde proběhly dvoudenní závody seriálu Mistry s mistry. Je to soutěž hlavně pro gymnastický aerobik jednotlivců, dvojic a trojic. Zároveň se mohou prezentovat i formace show, dance a step. V sobotu představila své sestavy hlavně děvčata ve věkové kategorii ND (9 – 11let). Největším úspěchem byla zlatá medaile pro dvojici Michaela Tejnorová a Aneta Mašková. Další duo Žofie Čížková a Adéla Kačírková obsadila pěkné páté místo z jedenácti přihlášených. V trojicích ND se předvedla Elen Kázecká, Anežka Kozelková a Nella Kabourková (6. místo) a Vanesa Bryndová, Valentina Křiváčková a Viktorie Nosková(7.) z dvanácti přihlášených. V jednotlivcích ND dosáhla nejlepšího výsledku Elen Kázecká (6.), Michaela Tejnorová (14.), Valentina Křiváčková (19.), Vanesa Bryndová (21), Nella Kabourková (24.) a Aneta Mašková  (26.) z 37 závodnic. Na choreografiích se podílela

Vendula Walterová, Michaela Čechová, Tereza Šejnohová, Barbora Králová a Jaroslava Benešová. V pohybových sestavách typu dance  předvedla choreografii Anny Šimíkové a Emy Kolářové pod názvem Vítejte v Riu : Nikola Bryndová, Aneta Mašková, Žofie Čížková, Adéla Kačírková, Vanesa Bryndová, Valentina Křiváčková, Viktorie Nosková a Michaela Tejnorová. Děvčata dosáhla na páté místo. Na třetí místo se probojovala i choreografie Karolíny Šarešové pod názvem Karlik a továrna na čokoládu. V kategorii B (9,1 – 11 let)  zacvičila všechna děvčata ze sestavy Vítejte v Riu a k nim se přidala E.len Kázecká, Anežka Kozelková a Nella Kabourková. Do sobotního harmonogramu se dostali ještě jednotlivkyně  a dua AG (12 – 14 let).  Mezi 44 závodnicemi se ze skvělým 15. místem neztratila Sára Beranová.

A v kategorii dua NG zabodovala pátým místem  z osmnácti přihlášených ještě jednou Sára Beranová s Julií Čížkovou. Obě choreografie připravila Barbora Králová, Tereza Šejnohová a Kristýna Kutějová. Do sportovní haly se v neděli vrátila  Viktorie Nosková, aby předvedla choreografii pro jednotlivce v nejmladší kategorii NG (6 – 8 let). Obsadila osmé místo. Dalšími děvčaty, která navštívila plzeňskou sportovní halu i v neděli byla Sára Beranová a Julie Čížková. Spolu s Kateřinou Podrovou, Kristýnou Volfovou, Sofií Červinskou, Barborou Školaudyovou, Annou Gornickou a Andreou Strnadovou předvedli choreografii Kateřiny Polanské s názvem Trabantem až na konec světa. V kategorii show D (14.1 a více let ) obsadila 4. místo.  Také choreografie pro duo D (jun+sen) 15 a více Anny Šimíkové a Emy Kolářové čekala na svůj čas až do odpoledních hodin. Zacvičila Kristýna Volfová a Kateřina Podrová a obsadila desáté místo.