top of page
Partneři

Pražské závody

 

 

     V sobotu 6.4.2024 se děvčata z AC Sole Písek vydala brzy ráno autobusem do Prahy. První zastávka byla v tělocvičně v Řepích, kde začínal závod Mistry s mistry a to věkovou kategorie ND 9 – 11 let. V jednotlivcích nejvíce zazářila Elen Kázecká skvělým druhým místem z 46 závodnic. Elen získala ještě jedno stříbro a to jako trio s Nellou Kabourkovou a Anežkou Kozelkovou. K tomu přidala Nella s Elen čtvrté místo jako dvojice. Úspěšnější a to druhé bylo duo Michaela Tejnorová a Aneta Mašková. Tato dvě děvčata předvedla i choreografie v jednotlivcích kdy Aneta byla 10 a Míša 11 z 46 závodnic. Všechny choreografie připravovala Michaela Čechová, Vendula Walterová, Tereza Šejnohová, Barbora Králová a Jaroslava Benešová. Po předvedení choreografie show Karolíny Šarešové s názvem Karlík a továrna na čokoládu, (obsadila čtvrté místo ) se děvčata přemístila na závody Žij pohybem do Modřan. Zde už mezitím předváděla děvčata (4 – 7 let )  choreografii Moniky Janovské a Natálie Hřebejkové pod názvem Legoland. Obsadila krásné druhé místo.Závodila Emma Brousilová, Linda Hrdinová,Lilian Pletková,Johana Plavcová, Natálie Voráčová,Karolína Mullerová, Petra Mullerová,Marie Čížková,Anežka Svojšová a Stella Kasíková.  Pak opět přišla na řadu sestava Karlík a továrna na čokoládu. Bez zaváhání předvedla sestavu, tentokrát na zlato: Anežka Kozelková, Žofie Čížková, Adéla Kačírková, Vanesa Bryndová, Michaela Tejnorová, Valentina Křiváčková, Aneta Mašková,Viktorie Nosková, Nella Kabourková,  Kateřina Coufalová,  Elen Kázecká a Nikola Bryndová. Posledním zástupcem na závodech Žij pohybem byla sestava pro 11 – 14 let, Kateřiny Polanské s názvem Trabantem až na konec světa.

Sára Beranová, Julie Čížková, Sofie Červinská, Kristýna Volfová, Kateřina Podrová, Andrea Strnadová a Barbora Školaudyová zacvičila v oslabení bez Barbory Dragounové a Anny Gornické proti týmů čítajících 15 a více závodnic. I přesto se jim povedlo obhájit druhé místo z posledních závodů.

 

Foto Jaroslava Benešová sestava Karlík a továrna na čokoládu zleva:  Anežka Kozelková, Žofie Čížková, Adéla Kačírková, Vanesa Bryndová, Michaela Tejnorová, Valentina Křiváčková, Aneta Mašková,Viktorie Nosková, Nella Kabourková,  Kateřina Coufalová,  Elen Kázecká a Nikola Bryndová.

bottom of page