top of page
Partneři

Sobota plná výborných výkonů děvčat z AC Sole Písek

V sobotu 22.4.2023 se konaly rovnou dva závody v aerobiku. Hned ráno se vypravila mladší skupinka do Kralup nad Vltavou na  závod Začni s mistry. Ten se soustředí hlavně na gymnastický sportovní aerobik. Ráno po otevření sportovní haly se začala rozcvičovat děvčata z kategorie jednotlivců, která zahajovala závodní den. S vylosovaným nepříjemným startovním číslem 1. předvedla svou sestavu Elen Kázecká. Snad pod tíhou úplně prvního sobotního vystoupení se nepovedlo vše jak mělo být a tak Elen obsadila až 10 místo i když z 27 závodnic. O to lepší měla start Michaela Tejnorová, která zabodovala a celou kategorii vyhrála. Na start s číslem 8 přišla i Nela Kabourková a ta obsadila krásné i když ne příliš oblíbené čtvrté místo s bramborovou medailí. Po věkové kategorii 9 – 11 let nastoupilo  17 děvčat ve věku 6 – 8 let. Svá sólová vystoupení zacvičila i Vanesa Bryndová (obsadila 4. místo), Valentina Křiváčková (5. místo) a nejmladší Viktorie Nosková (6. místo). Bramborovou medaili z jedenácti dvojic si odnesla Žofie Čížková a Adéla Kačírková  (9 – 11 let).  Kromě zlata, které již získala Míša vybojovala děvčata  ještě tři další první místa.A to   kategorii miny týmy 6 – 8 let Vanesa, Valentina a Viktorie.  Potom starší trio (9 -11 let)Elen, Nela a Anežka Kozelková. A poslední zlato ze závodů Začni s mistry přivezl maxi tým (9 -11 let) ve složení : Nikola Bryndová, Žofie Čížková, Adéla Kačírková, Michaela Tejnorová, Anežka Kozelková a Kateřina Coufalová.

Nakonec k sobě všechna již jmenovaná děvčata přibrala Anetu Maškovou a společně zacvičila pohybovou sestavu show s názvem Madagaskar a ke všem již získaným trofejím přidala ještě stříbrnou medaili. Děvčata si ani nevychutnala slavnostní pocit na stupních vítězů a v rychlosti se přesunula na již probíhající závody Žij pohybem. V Kralupech zůstal pouze zástupce, který vyzvedával jedno ocenění za druhým.

Mezitím v Praze se již postavila na start opět sestava Madagaskar aby ve stejném složení vybojovala druhou stříbrnou příčku.  Po skupině mladší(8 – 10) nastoupila  kategorie (11 – 14 let). I zde měl klub zástupce a to choreografii Monopoly. Zacvičila Sára Beranová, Barbora Dragounová,Kristýna Volfová, Sofie Červinská, Andrea Strnadová,Kateřina Podrová, Barbora Školaudyová, Nikol Hřebejková ,Anna Gornická a Julie Čížková.   A  vyhrála. Posledním vystoupením byla sestava show s názvem Olympijská síň slávy v kategorii 15 – 26 let, kterou zacvičila Anna Šimíková, Michaela Čechová, Veronika Lingánová, Natálie Hřebejková, Monika Janovská, Vendula Walterová, Barbora Kutějová, Sára Nosková, Ema Kolářová, Kateřina Polanská, Karolína Šarešová a Adéla Filařová. Děvčatům chybělo pár bodů na vítězství a tak obsadila skvělé druhé místo.

Na foto Heleny Křiváčkové nahoře zleva: Anna Šimíková, Michaela Čechová, Veronika Lingánová, Natálie Hřebejková, Monika Janovská, Vendula Walterová, Barbora Kutějová, Sára Nosková, Ema Kolářová, Kateřina Polanská, Karolína Šarešová, Adéla Filařová a Kristýna Kutějová

Uprostřed zleva  Sára Beranová, Barbora Dragounová,Kristýna Volfová, Sofie Červinská, Andrea Strnadová,Kateřina Podrová, Barbora Školaudyová, Nikol Hřebejková,Anna Gornická a Julie Čížková.

Dole zleva Adéla Kačírková,Vanesa Bryndová,Viktorie Nosková, Valentina Křiváčková, Michaela Tejnorová, Nella |Kabourková, Aneta Mašková,Elen Kázecká, Žofie Čížková, Nikola Bryndová, Anežka Kozelková a Kateřina Coufalová.