top of page
Partneři

Zlatá neděle

V neděli 24.3. 2024 proběhl další závod v gymnastickém aerobiku „Začni s mistry“. Tentokrát se pořadatelství ujalo Atak studio z Kralup nad Vltavou. Pro děvčata z AC Sole to byla velmi úspěšná neděle. Hned v první kategorii tria NG (6 – 8 let) získala třetí místo Lilian Pletková, Karolína Mullerová a Johana Plavcová. Ve stejné věkové kategorii, ale dua získala také třetí místo Emma Brousilová a Lilian Pletková. Obě choreografie připravila Jaroslava Benešová.

Těsně pod stupni vítězů zůstala a to dvakrát Sára Beranová jako jednotlivec a s Julií Čížkovou jako duo v kategorii AG (12 – 14). Na choreografiích se podílela Barbora Králová, Tereza Šejnohová a Kristýna Kutějová.

Třetí místo si zajistila i sestava show NG s názvem Legoland pod vedením Moniky Janovské a Natálie Hřebejkové. Zacvičila Linda Hrdinová,Lilian Pletková,Johana Plavcová, Karolína Mullerová, Petra Mullerová,Emma Brousilová, Marie Čížková,Ella Staňková,Anja Čistecký,Anežka Svojšová a Kladie Luj.

První zlato se blýsklo za choreografii Kateřiny Polanské „Trabantem až na konec světa v kategorii show AG (11 – 14 let). Pod dohledem Sáry Noskové ji zacvičila Sára Beranová, Julie Čížková, Sofie Červinská, Andrea Strnadová, Kristýna Volfová, Kateřina Podrová, Barbora Školadyová a Anna Gornická.

Další zlatou získala Viktorie Nosková v kategorii NG jako jednotlivec. Ve starší kategorii ND (9 -11)  jednotlivci zabodovala Aneta Mašková druhým místem,Adéla Kačírková(5), Nella Kabourková(6), Žofie Čížková (7), Vanesa Bryndová(17). Z celkových 27 závodnic.

Další zlato vybojovala dvojice ND Aneta Mašková a Michaela Tejnorová. Choreografie připravila Vendula Valterová, Michaela Čechová, Jaroslava Benešová, Barbora Králová a Tereza Šejnohová.

Poslední dvě zlata získala v kategorii show ND choreografie Karolíny Šarešové s názvem Karlík a továrna na čokoládu. Zacvičila Adéla Kačírková, Nella Kabourková, Žofie Čížková,  Aneta Mašková, Michaela Tejnorová, Elen Kázecká, Vanesa Bryndová, Viktorie Nosková, Nikola Bryndová, Kateřina Coufalová a Anežka Kozelková.

A v kategorii dua Jun – Sen (15 a více) Kateřina Podrová a Kristýna Volfová v choreografii Anny Šimíkové a Emy Kolářové. Anna s Emou připravila i choreografii Dance ND s názvem vítejte v Riu a obsadila druhé místo.Zacvičila Žofie Čížková,Kateřina Coufalová,Adéla Kačírková,Aneta Mašková, Nikola Bryndová, Michaela Tejnorová, Viktorie Nosková a Vanesa Bryndová.

Na další závody si Vás všechny dovolujeme pozvat k nám do našeho města Písku 20. 4. 2024 do sportovní haly u divadla.

Foto Monika Janovská choreografie Trabantem až na konec světa. Zleva Sára Beranová, Kateřina Podrová,Julie Čížková,Sofie Červinská, Barbora Školaudyová, Andrea Strnadová a Kristýna Volfová. Dole Sára Nosková