top of page
Partneři

AC Sole v Kolíně

     V sobotu 11.3.2023 se konaly v Kolíně závody s názvem „Mistry s mistry“. Tato soutěž se zaměřuje hlavně na soutěž ve sportovním gymnastickém aerobiku. Jedná se o jednotlivce, dvojice, trojice (miny týmy ), maxi týmy ( pět až šest členů) ale i pohybové sestavy typu show a pohybové sestavy sportovních týmů typu dance.

Nejvíce obsazené jsou kategorie jednotlivců např. ve věkové skupině 9 – 11 let  závodilo 43 děvčat. I písecký klub zde měl své zástupce Elen Kázeckou, Nellu Kabourkovou a Michaelu Tejnorovou. Nejlépe se umístila Elen Kázecká na 10 místě. A potom první bronzovou medaili získala: Dvojice (9 -11 let)Žofie Čížková a Adéla Kačírková. Druhým bronzovým kovem zasvítila sestava Miny týmy (6 – 8) Vanesa Bryndová, Valentina Křiváčková a Viktorie Nosková.  Jako třetí se na bronzovou příčku postavila sestava Miny týmy (9 – 11) Elen Kázecká, Nella Kabourková a Anežka Kozelková. Všechny choreografie připravovala Michaela Čechová, Vendula Walterová a Jaroslava Benešová. A ještě jedno třetí místo vybojovala choreografie Karolíny Šarešové a Veroniky Lingánové s názvem Madagaskar (9 – 11 pohybové sestavy show) ,kromě všech již jmenovaných závodila ještě  v této sestavě Aneta Mašková, Kateřina Coufalová a Nikol Bryndová.  Nejstaršímy závodnicemi z AC Sole ( 12 -14 let) byla Julie Čížková a Sára Beranová v choreografii Terezy Šejnohové a Barbory Králové děvčata obsadila 9 místo. A v neděli 19.3. vyrážíme závodit do Prahy.

 

 

Na foto Jitky Kozelkové nahoře zleva Vendula Walterová, Adéla Kačírková, Kateřina Coufalová, Aneta Mašková, Anežka Kozelková, Žofie Čížková a Nikol Bryndová. Střed zleva Elen Kázecká, Valentina Křiváčková, Nella Kabourková a Michaela Tejnorová.

Dole zleva Viktorie Nosková a Vanesa Bryndová

bottom of page