top of page
Partneři

Jak prožila děvčata z AC Sole státní svátek?

Ve středu 28.9.2022na svátek Svatého Václava se mladší závodnice z píseckého AC Sole vypravila na závody ve sportovním aerobiku do Českého Brodu. Zde měla možnost naposledy předvést své sestavy z minulé sezóny. Naposledy v kategorii A se představila Elen Kázecká a i po malém zakolísání získala od rozhodčích nejlepší ohodnocení a postavila se na nejvyšší příčku stupně vítězů. Pozadu nezůstala ani Nela Kabourková obsadila krásné třetí místo. Společně ještě s Anežkou Kozelkovou vyhráli kategorii A (7 až 8 let) ve sportovní trojici. V již starší kategorii B (9  -11let) si zacvičila i Michaela Tejnorová. Na choreografiích pracovali Vendula Walterová, Michaela Čechová a Jaroslava Benešová

Pořadatelé závodů Mistry s mistry se rozhodli zařadit také cvičení podle lektora tak zvaný „ Master class“.   Závodníci jsou zařazeni do věkových kategorií a snaží se co nejlépe a nejrychleji napodobit cvičení lektora bez technických chyb, s dobrým držením těla a výrazem.

Pro děvčata z AC Sole to byla úplně první zkušenost a tak 5 místo Nely Kabourkové bylo super úspěchem.

Na foto Nahoře zleva Nela Kabourková Anežka Kozelková a Michaela Tejnorová. Dole Elen Kázecká