top of page
Partneři

AC Sole na finále soutěže Mistry s mistry aneb medaile s mistrovství ČR

 

 

     V sobotu 4.6.2022 proběhlo ve sportovní hale v Černošicích finále soutěže Mistry s mistry. Jedná se o mistrovství České republiky II. výkonostní třídy České gymnastické federace v gymnastickém aerobiku. Největším úspěchem  z tohoto finále byla zlatá medaile dvojice Anežky Kozelkové a Nelly Kabourkové. K této dvojičce se přidala ještě Elen Kázecká a ve sportovní trojici získala děvčata druhé místo. Další stříbrnou medaili získala sportovní pětice Žofie Čížková, Adéla Kačírková, Nikol Bryndová, Michaela Tejnorová a Anežka Kozelková. Krásným umístěním je i čtvrté místo Nelly Kabourkové v jednotlivcích. Na všech choreografiích se podílela Vendula Walterová, Michaela Čechová a Jaroslava Benešová.Všechna jmenovaná děvčata si ještě s Viktorií Noskovou, Kateřinou Coufalovou, Vanesou Bryndovou aValentýnou Křiváčkovou zacvičila choreografii Karolíny Šarešové a Veroniky Lingánové s názvem Coco a obsadila páté místo.

O další medaili z mistrovsví se postarala sestava fitness Kateřiny Polanské s názvem Flash. Zacvičila Natálie Hřebejková, Kristýna Vlčková, Monika Janovská, Ema Kolářová, Sára Nosková a Anna Šimíková. Porota je ocenila na bronzovou medaili.  Posledním cvičebním blokem byly sestavy ATS starších věkových kategoriích. Za AC Sole se předvedla děvčata s choreografií Katěřiny Polanské s názvem Jumanji Vítejte v džungli. Bohužel tato sestava zůstala poněkud nepochopena rozhodčími a získala až šesté místo. Přesto musíme děvčata pochválit za bezvadné předvedení. Zacvičili již jmenované závodnice z choreogrfie Flash a s nimi Sára Beranová, Julie Čížková, Barbora Školaudyová, Nikol Hřebejková, Andrea Strnadová, Kateřina Podrová, Barbora Dragounová, Kristýna Volfová, Sofie Červinská, Veronika Opelková a Anna Gornická.

zleva nahoře Adéla Kačírková, Anežka Kozelková, Žofie Čížková,Elen Kázecká, Michaela Tejnorová, Nikol Bryndová a Nella Kabourková. Dole z leva Vanesa Bryndová, Viktorie Nosková a Kateřina Coufalová.

Na stupních vítězů (fotka dole) z leva Anežka Kozelková a Nella Kabourková.

 

IMG_20220604_134836.jpg
IMG_20220604_131600.jpg
bottom of page